products

سیستم آب اسمز معکوس لامپ 6W UV برای مخزن پلاستیکی قدرت 25W Power 3.0G

اطلاعات پایه
محل منبع: ژجیانگ چین
نام تجاری: COPRITE
گواهی: CE ROHS
شماره مدل: KK-RO50G-C
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
جزئیات بسته بندی: جعبه رنگ
زمان تحویل: 15daus
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 800 عدد در روز
اطلاعات تکمیلی
ظرفیت UV: لامپ UV 6W قدرت: 25W
مراحل: 6 مرحله مخزن آب خالص: <html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippe

توضیحات محصول

سیستم آب اسمز معکوس لامپ 6W UV برای مخزن پلاستیکی قدرت 25W Power 3.0G

عملکرد سیستم

به عنوان تنها سیستم اسمز معکوس برتر در بازار برای به دست آوردن گواهینامه آب طلای انجمن کیفیت آب ، از نظر کیفیت ، ایمنی و دوام بی نظیر است.

این سیستم شامل رسوب پلی پروپیلن (PP) ، کربن فعال شده گرانول (GAC) ، بلوک کربن (CTO) و فن آوری تصفیه اسمز معکوس (RO) برای تهیه مزه ترد ، آب با کیفیت بطری است.

با سیستم اندازه گیری 17.5 14 14.5 x 5.25 اینچ و مخزن اندازه 16 x 11 اینچ ، کل واحد به خوبی در بیشتر کابینت های زیر سینک جا می گیرد.

همراه با سیستم یک شیر آب از جنس برنجی جامد بدون سرب و دارای کیفیت بالای نیکل برس شده است. شیر آب معمولاً به عنوان منبع اصلی خروجی آب RO بر روی پیشخوان نصب می شود ، اما خطوط خروجی نیز می توانند به خروجی یخچال ، یخ ساز و دستگاه قهوه ساز شما متصل شوند.

فرآیند نصب با کمک کتبی ، ویدئویی و پشتیبانی فنی برای اکثر کاربران ساده و DIY است. فیلترهای تعویض اندازه استاندارد هستند و با قیمت مستقیم کارخانه فروخته می شوند

جزئیات بیشتر

چگونه کار می کند

هنگامی که منبع آب وارد سیستم می شود ، مراحل یک ، دو و سه را طی می کند ، که به طور کلی به عنوان پیش فیلترها شناخته می شوند. کار از پیش فیلترها حذف آلودگی های بزرگ و محافظت از غشای RO در برابر مواد شیمیایی مانند کلر و کلرامین است.

پس از گذشت آب از فیلترهای قبلی ، از طریق غشای اسمز معکوس (RO) تأیید شده NSF مجبور می شود ، همان فناوری مورد استفاده برای تولید آب بطری است. این غشای نیمه نفوذ پذیر دارای سوراخ هایی به اندازه 0.0001 میکرون است که معادل 0.000000004 اینچ است. این امر به آن اجازه می دهد تا لیستی طولانی از آلاینده های آب را که تنها با اسمز معکوس وجود دارد ، حذف کند.

مرحله پنجم و آخر فیلتراسیون با استفاده از یک فیلتر GAC ظریف تر که به عنوان فیلتر کربن پست شناخته می شود ، استفاده می شود. این امر قبل از تحویل آب تصفیه شده به شیر آب ، پولیش نهایی را فراهم می کند.

نتیجه نهایی آب بطری با کیفیت است. علاوه بر صرفه جویی در هزینه و مزایای سلامتی ، استفاده گسترده از آن در سیستم های تصفیه خانه باعث کاهش چشمگیر تأثیر بطری های پلاستیکی بر روی محیط می شود. با تمام مزایا ، فقط معقول است که RO بروید!

اطلاعات تماس
vini

شماره تلفن : +8613646678709

WhatsApp : kokowaterpurifier